Forum Forum klasy matgeo IV LO w Krakowie Strona Główna Forum klasy matgeo IV LO w Krakowie

PostWysłany: Czw 1:03, 07 Cze 2007    Temat postu: Sport

w naszej klasie jest wiele osób które interesują się sportem Wink (oczywiscie wielu z nich nie ma na forum, ale sie być może zmieni Smile ) Temat ten więc stwarzam po to abyśmy mogli wymieniać między sobą swoje poglądy na różne sportowe tematy

Michael

Posty: 194

PostWysłany: Czw 1:10, 07 Cze 2007    Temat postu:

Dnia 6 czerwca 2007r. Polska niestety przegrała 0-1 mecz z Armenia w ramach el. do ME 2008.
Była to 2 porażka Polski w tych eliminacjach (wczesniej przegralismy z Finlandia 1-3). Jednak walka o awans dalej trwa, a Polska na dzien dzisiejszy dalej jest pierwsza w tabeli gr.A Very Happy Jak po tym meczu oceniacie szanse Polaków na awans do europejskiego championatu w 2008r ... ? Wink

PiOtReK

Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 113

Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 1:15, 07 Cze 2007    Temat postu:

No to może ja na początku chciałbym skomentować dzisiejszy mecz Polska - Armenia (0-1). Otóż wstyd mi. Oglądałem skróty i jeśli w 1 połowie grali całkiem dobrze to w 2 grali beznadziejnie. Jak to się mówi nie wykorzystane sytuacje się mszczą. W tym meczu to się sprawdziło. Polacy mieli parę sytuacji i ich nie wykorzystali. Wielka szkoda, bo jeśli np. Sagan wykorzystałby swoją sytuację to może dzięki temu zremisowalibyśmy a może nawet wygrali. Jeszcze raz szkoda. natomiast Armenia bardzo mnie zaskoczyła. Wiedziałem że będą walczyć o zwycięstwo ale nie spodziewałem się, że doprowadzą w 2 połowie do tego, że Polacy nie będą istnieć. W 2 połowie po prostu grali tylko oni. Polacy grali jak amatorzy z realem Madryt. Jeszcze raz wielka szkoda z tego powodu, żę przegrali. Zostaje mieć tylko nadzieję, że inne mecze zagrają lepiej. Ale jak to się mówi nadzieja umiera ostatnia. Tak więc trzymajmy kciuki za naszych w dalszych rozgrywkach.

Michael

Posty: 194

PostWysłany: Czw 1:30, 07 Cze 2007    Temat postu:

dokładnie Piortek. Wstyd, że pokonał nas zespół pokroju Armenii która nawet nie jest w Europie,a startuje w el. do ME. Ja nie miałem przyjemności widziec pierwszej połowy meczu i nie widziałem sytuacji Saganowskiego, ale słyszałem ze była wyborna. Szkoda po prostu straconych szans bo one moga się juz nie powtórzyc. Ale nadal tak jak Ty wierze w awans, pomimo cięzkich meczów które są przed nami Smile
Polska!

Swietekidwa

Posty: 196

Skąd: skadinad

PostWysłany: Czw 8:34, 07 Cze 2007    Temat postu:

ee..kto by sie przejmowal. dzis zaczyna sie final NBA! i to sie liczy..nawet jesli zadnego meczu nie ogladne bo sie nie obudze, powtorki beda!

Michael

Posty: 194

PostWysłany: Czw 10:02, 07 Cze 2007    Temat postu:

przejmować to za duze słowo ... ale jakoś Polska w ME jeszcze nie grała i jakoś fajnie byłoby sie zakwalifikowac w koncu (pamietam o organizacji w 2012r , ale dobrze wiesz ze to nie to samo)
NBA nie oglądam, ale jak polecasz ... to można oglądnąc jakis jeden meczyk Razz

Swietekidwa

Posty: 196

PostWysłany: Czw 10:47, 07 Cze 2007    Temat postu:

patrzac na wczorajszy mecz nudny jak fflaki z olejem, majac w pamieci 90minut ogladania Wisla - bot w pucharze ekstraklasy, mocno musze sie zastanawiac czemu ja jeszcze ta pilke ogladam. tozto dno. pol skladnej akcji na mecz, w obu meczach gole to jakies przypadki z 20metrow, gdzie strzelcy nie powtorzyli by tych strzalow przez nastepne 37prob Rolling Eyes a NBA to kosz co 20sekund a co drugi kosz jest ciekawszy od tych 'niby' bramek Wink jedyny minus to ogladanie 3h meczu z godzina reklam o 3 w nocy Rolling Eyes Shocked

chociaz musze przyznac ze ogladalem wczoraj anglia estonia i bylo nie najgorsze (podania beckhama to bomba!)

PostWysłany: Czw 11:14, 07 Cze 2007    Temat postu:

Wisły naszczęscie nie widziałem bo pewnie żal było oglądac Confused niestety cięzko zrobic składną akcję jak sie pcha srodkiem pola który Ormianie mieli mega zagęszczony. I jeszcze do tego grając bez rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia Rolling Eyes
Własnie m.in ze względu na pozne godziny rozgrywania spotkań to NBA nie oglądam Wink Czasami mi sie zdarzało oglądac Euroligę i to juz był kosmos w porównaniu do np ligi polskiej Very Happy Tym razem nie odpuszcze i oglądne jakis mecz finałowy. Kiedy są te najbliższe mecze bo Ty sie na pewno dobrze orientujesz Smile ?

Michał nieprawda Razz Powiedz do gosciowi który uprawia mtb heh Razz

AndrzejD

Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 10

Skąd: bierze się zasada nieoznaczoności Heisenberga?

PostWysłany: Czw 11:25, 07 Cze 2007    Temat postu:

a ja moge powiedziec to samo, tylko ze o bmx;>

PiOtReK

Posty: 113

PostWysłany: Czw 12:41, 07 Cze 2007    Temat postu:

Zgadzam się z toba Michał bmx jest za***sty.

A co do koszykówki to też mnie zniechęcają godziny o której zwykle są mecze. Dlatego oglądam powtórki.

PostWysłany: Czw 22:04, 07 Cze 2007    Temat postu:

Nie jeżdże ale czasem oglądam. Ze sportów extremalnych to najbardziej lubię narciarstwo i snowboard. Bmx mniej ale też jest fajny.

Michael

Posty: 194

PostWysłany: Czw 22:53, 07 Cze 2007    Temat postu:

aha Smile jesli miałbym wybierać to też bym wybrał bmx, bo jednak rower jest mi bliższy niż np deska Smile

Wisła Kraków dzisiaj niestety po raz drugi przegrała półfinałowy w PE Sad Pierwszy mecz w niedziele Wisła przegrała 0-1 (o tym meczu częsciowo wspominane było wyżej), natomiast dzisiaj przegrała w Bełchatowie z BOT'em 2-0 Rolling Eyes Tym samym krakowski zespoł odpadł z rozgrywek i był to już ostatni puchar który Wisła mogła zdobyć w tym sezonie ... bardzo nieudanym dla siebie sezonie Confused

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum klasy matgeo IV LO w Krakowie Strona Główna -> Wszystko co jest do powiedzenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)